OK-Unit 9.2m (2 slaapkamers)
• Compact en efficiënt, ideaal voor kantoor of tijdelijke huisvesting
• 9 meter lengte voor wonen, slapen en werken
• Geschikt als kantoorruimte
• Uit te rusten met keuken en badkamer
• Comfortabel en functioneel
• Makkelijk te verplaatsen door hijsogen
• Eigen woning in beperkte ruimte
De getoonde unit bevat mogelijk extra opties buiten de standaardprijs.
Aanvullende informatie
| Lengte | 9,20 meter |
|---|---|
| Breedte | 3,20 meter |
| Hoogte | 2,84 meter (boven het maaiveld) |
| Oppervlakte | 29,44 m² |
| Gewicht | 3500 kilogram |
| Frame materiaal | Stalen vloerframe |
| Isolatiewaarde dak | RC: 4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde vloer | RC: 4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde wanden | RC: 4.55 m2K/W |
| Soort vloer | Vinyl |
| Ramen | HR++ |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Airconditioning | Heiko 2.5kw |
| Keuken | Standaard |
| Badkamer | Standaard |
| Ventilatie | Mechanisch |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.