OK-Unit 8.2m
• 8.2m OK-Unit: compact en veelzijdig
• Slimme indeling met moderne voorzieningen
• HR++ beglazing en energiezuinig verwarmingssysteem
• Onderhoudsvriendelijke Vinyl vloer
• Geschikt voor tijdelijke en permanente huisvesting
De getoonde unit bevat mogelijk extra opties buiten de standaardprijs.
OK-Unit 8.2M kopen voor een compacte en veelzijdige woonoplossing
Aanvullende informatie
| Lengte | 8,20 meter |
|---|---|
| Breedte | 3,20 meter |
| Hoogte | 2,84 meter (boven het maaiveld) |
| Oppervlakte | 26,24 m² |
| Gewicht | 3500 kilogram |
| Frame materiaal | Stalen vloerframe |
| Isolatiewaarde dak | RC: 4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde vloer | RC: 4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde wanden | RC: 4.55 m2K/W |
| Soort vloer | Vinyl |
| Ramen | HR++ |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Airconditioning | Haier 2,5 kW Wit |
| Keuken | Standaard |
| Badkamer | Standaard |
| Ventilatie | Mechanisch |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.