OK-Unit 10.2m
• 10m OK-Unit: meer ruimte, efficiënt en comfortabel
• Ideaal voor extra woonoppervlak met moderne gemakken
• Hoogwaardige isolatie en duurzame materialen
• Energie-efficiënte oplossingen
• Flexibele woon optie voor diverse situaties
De getoonde unit bevat mogelijk extra opties buiten de standaardprijs.
Aanvullende informatie
| Lengte | 10,20 meter |
|---|---|
| Breedte | 3,20 meter |
| Hoogte | 2,84 meter (boven het maaiveld) |
| Oppervlakte | 32,64 m² |
| Gewicht | 4000 kilogram |
| Frame materiaal | Stalen vloerframe |
| Isolatiewaarde dak | RC: 4,55m2 K/W |
| Isolatiewaarde vloer | RC: 4,55m2 K/W |
| Isolatiewaarde wanden | RC: 4,55m2 K/W |
| Soort vloer | Vinyl |
| Ramen | HR++ |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Airconditioning | Haier 2,5 kW Wit |
| Keuken | Standaard |
| Badkamer | Standaard |
| Ventilatie | Mechanisch |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.