OK-Unit 6m
• Compact en efficiënt, ideaal voor kantoor of tijdelijke huisvesting
• Zonder airconditioning
• 6 meter lengte voor wonen, slapen en werken
• Geschikt als kantoorruimte
• Uit te rusten met keuken en badkamer
• Comfortabel en functioneel
• Makkelijk te verplaatsen door hijsogen
• Eigen woning in beperkte ruimte
De getoonde unit bevat mogelijk extra opties buiten de standaardprijs.
Aanvullende informatie
| Lengte | 6,00 meter |
|---|---|
| Breedte | 3,20 meter |
| Hoogte | 2,84 meter (boven het maaiveld) |
| Oppervlakte | 19,20 m² |
| Gewicht | 2000 kilogram |
| Frame materiaal | Stalen vloerframe |
| Isolatiewaarde dak | RC:4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde vloer | RC:4.55 m2K/W |
| Isolatiewaarde wanden | RC:4.55 m2K/W |
| Soort vloer | Vinyl |
| Ramen | HR++ |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Airconditioning | Haier 2,5 kW Wit |
| Keuken | Optioneel |
| Badkamer | Optioneel |
| Ventilatie | Mechanisch |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.